Eko Piknik 2023
20.10.2023 roku w ramach dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Toruniu nasza szkoła mogła zorganizować wydarzenie o charakterze proekologicznym. Dzień zaczął się żywą lekcją połączoną z pokazem różnorodnych zwierząt. Następnie chętne dzieciaki z każdej klasy mogły wziąć udział w pokazie eko-mody, którego nie powstydziłby się profesjonalny projektant. Chwilę później odwiedził nas Pan Leśniczy i Pan Wójt, którzy wspólnie z uczniami posadzili kilka roślin na terenie szkolnym. Całość uwieńczyły atrakcje w formie dmuchańca, fotobudki i zabaw animacyjnych o charakterze ekologicznym. Jak zawsze nie zabrakło wsparcia rodziców serwujących zdrowy poczęstunek w formie owoców i świeżo wyciśniętych soków oraz Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” z cukrową watą – oczywiście w kolorze zielonym. Serdecznie dziękujemy!
PSP w Mysłakówku

