Dzień Ziemi
21 kwietnia br. Maluszki świętowały Dzień Ziemi, do którego wytrwale przygotowywały się przez kilka dni. Przedszkolaki wykonywały tematyczne prace plastyczno-techniczne, np. planeta z talerzyka papierowego, ośmiornica z plastikowej butelki, piankowe kosze na odpady. Przypomnieliśmy sobie zasady segregacji odpadów i rozmawialiśmy o ochronie naszej planety. Zwieńczeniem obchodów Dnia Ziemi był spacer po terenach zielonych w pobliżu przedszkola i wręczenie pamiątkowych medali „przyjaciół przyrody”.
Sylwia Bonkowska

